Ací tens el llistat de persones que estan al càrrec de les diferents responsabilitats de la Parròquia. 
Esperem el teu mail amb dubtes, idees, suggeriments...


RECTOR
ResponsabilitatContacteCorreu
RectorRamón Hurtadorector@parroquia-maux.org
COMUNIÓ
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadoraNeus Bueno
comunio@parroquia-maux.org
PrimerXelo Hervàs
SegonEmi Ferragud
TercerNeus Bueno
POSTCOMUNIÓ
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadoraAlba Vilapostcomunio@parroquia-maux.org
Primer cicleJosep Ferríspostcomunio-1@parroquia-maux.org
Segon cicleRicardo Botellapostcomunio-2@parroquia-maux.org
Tercer cicleArnau Nàcherpostcomunio-3@parroquia-maux.org
CONFIRMACIÓ
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadoraSara Garciaconfirmacio@parroquia-maux.org
PrimerPau Blanco
Mar Ferragud
confir.aigua@parroquia-maux.org
SegonAlba Vila
Vicent Chambó
confir.sal@parroquia-maux.org
TercerCarlos Llombart
Sara Garcia
confir.llum@parroquia-maux.org
EN CAMÍ
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadorsBernat Ferragud
Majo Camarasa
en.cami@parroquia-maux.org
ANIMACIÓ MUSICAL
ResponsabilitatContacteCorreu
Director músicaVicent Chambóanimacio.musical@parroquia-maux.org
LITÚRGIA
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadoraAmparo M. Ferrísliturgia@parroquia-maux.org
CÀRITAS
ResponsabilitatContacteCorreu
Directora CàritasXelo Sanchiscaritas@parroquia-maux.org
CONSELL PARROQUIAL
ResponsabilitatContacteCorreu
SecretàriaAmparo M. Ferrísoficina@parroquia-maux.org
MÈDIA
ResponsabilitatContacteCorreu
Disseny webJosep Ferrísdisseny@parroquia-maux.org
Edició webJosep Ferrísedicio@parroquia-maux.org
WebmasterCarlos Llombartwebmaster@parroquia-maux.org
Xarxes SocialsJosep Ferrísxarxes@parroquia-maux.org