Ací tens el llistat de persones que estan al càrrec de les diferents responsabilitats de la Parròquia. 
Esperem el teu mail amb dubtes, idees, suggeriments...


RECTOR
ResponsabilitatContacteCorreu
RectorRamón Hurtadorector@parroquia-maux.org
COMUNIÓ
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadoraNeus Bueno
rector@parroquia-maux.org
PrimerNeus Bueno
SegonXelo Hervàs
TercerEmi Ferragud
POSTCOMUNIÓ
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadoraAlba Vilapostcomunio@parroquia-maux.org
Primer ciclePaula Adampostcomunio-1@parroquia-maux.org
Segon cicleRicardo Botellapostcomunio-2@parroquia-maux.org
Tercer cicleJosep Ferríspostcomunio-3@parroquia-maux.org
CONFIRMACIÓ
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadoraSara Garciaconfirmacio@parroquia-maux.org
PrimerSara Garcia
Arnau Nàcher
confir.llum@parroquia-maux.org
SegonPau Blanco
Mar Ferragud
confir.aigua@parroquia-maux.org
TercerAlba Vila
Vicent Chambó
confir.sal@parroquia-maux.org
FORMACIÓ PARROQUIAL
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadorCarlos Llombartformacio.joves@parroquia-maux.org
ANIMACIÓ MUSICAL
ResponsabilitatContacteCorreu
Director músicaRicardo Botellaanimacio.musical@parroquia-maux.org
LITÚRGIA
ResponsabilitatContacteCorreu
CoordinadoraAmparo M. Ferrísliturgia@parroquia-maux.org
CÀRITAS
ResponsabilitatContacteCorreu
Directora CàritasXelo Sanchiscaritas@parroquia-maux.org
CONSELL PARROQUIAL
ResponsabilitatContacteCorreu
SecretàriaAmparo M. Ferrísoficina@parroquia-maux.org
MÈDIA
ResponsabilitatContacteCorreu
Disseny webJosep Ferrísdisseny@parroquia-maux.org

Webmaster    Carlos Llombartwebmaster@parroquia-maux.org
Xarxes SocialsJosep Ferrísxarxes@parroquia-maux.org